3201 ONICE ARANCIO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 3201 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 6 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 170cm / 67inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1897kg |
| Block | 3201 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 7 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 170cm / 67inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2170kg |
| Block | 3201 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 8 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 170cm / 67inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2170kg |
| Block | 3201 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 9 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 170cm / 67inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2168kg |
| Block | 3201 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 10 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 166cm / 65inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1626kg |